Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > O nás

O nás

 

Pneubazar U Nás přeje všem řidičům bezpečnou jízdu na našich pneumatikách.

Pro naše zákazníky jsme ve dvou provozovnách, ve Velkém Beranově a Velkém Meziříčí, již více jak 10 let.

Protože se k nám zákazníci nejen vrací, ale výrazně se poptávka po našich zánovních a nových pneumatikách každoročně zvyšuje, usuzujeme, že svou práci děláme dobře. A to je zásadní informace, protože pneumatiky asi nejvíce ovlivňují chování vozidla na silnici.

Máme na paměti bezpečnost našich zákazníků a proto se snažíme vždy o to, abychom poctivě vybírali v případě mírně jetých pneumatik takové, které opravdu vydrží a budou se svými vlastnostmi podobat pneumatikám novým.

Podle našich zkušeností a ohlasů zákazníků můžeme tvrdit, že naše zánovní pneumatiky dobře slouží zhruba 2-3 roky.
Dá se tedy říci, že cena, za kterou je v Pneubazaru U Nás pořídíte, je ke kvalitě pneumatiky skvělá.

Pro náročnější řidiče máme samozřejmě i nové pneumatiky a to za opravdu dobré ceny, které jsou na úrovni e-shopových akcí. Nové pneumatiky tedy pořídíte velmi levně. A vyplatí se sledovat náš web, protože navíc nabízíme i akční nabídky, které rozhodně šetří peníze.


Pro porovnání můžeme ukázat příklad nových pneumatik:
Obvyklá cena nové pneumatiky na osobní vůz se pohybuje okolo 1.500 Kč, na celé auto tedy vynaložíte něco okolo 6.000 Kč. Pneumatiky mohou být samozřejmě i levnější, ale i s vyšší cenou, pokud se jedná o prestižní značky, jako jsou Michelin, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, GoodYear atp.

 

A nyní něco o ceně mírně jetých pneumatik:
Pneumatiky s životností 2-3 roky můžete pořídit již od 500 Kč za kus. Zde je tedy úspora zásadní a celé auto můžete obout od 2.000 Kč.

 

Jako bonus nabízíme všem našim zákazníkům, kteří si zakoupí v Pneubazaru U Nás pneumatiky na celé auto, zcela ZDARMA přezutí pneumatik a vyvážení disků na zcela nové, špičkové digitální vyvažovačce CEMB p200, která je svojí kvalitou v České Republice ojedinělá.

Mezi další služby patří příprava automobilů na STK, měření a seřízení motoru a poté samotné provedení STK a emisí.

Služeb je samozřejmě více. Veškeré portfolio firmy naleznete v sekci ZDE.