Akce


Přezutí a vyvážení ZDARMA

Platnost akce: MOMENTÁLNĚ TRVÁ 
Všichni zákazníci, kteří si v našem pneubazaru u Velkého Beranova a ve Velkém Meziříčí, zakoupí pneumatiky, získají přezutí pneumatik a jejich vyvážení ZDARMA.



Přezutí a vyvážení za peníze

undefined

Platnost akce: MOMENTÁLNĚ TRVÁ 
I pro zákazníky, kteří mají vlastní pneumatiky zakoupené jinde a potřebují přezout, máme akci. Kompletní přezutí a vyvážení všech 4 kol pouze za cenu 399 Kč.



Mírně jeté pneumatiky za 30% ceny nových

Platnost akce: MOMENTÁLNĚ TRVÁ 
Pro všechny řidiče, kteří chtějí nyní ušetřit, máme jeté pneumatiky ve velmi dobré kvalitě za velmi nízké ceny. Oproti novým pneumatikám ušetříte například až 70% z ceny nových. A zaplatit jen 30% z ceny nových pneumatik, které budou relativně dlouho sloužit, se vyplatí.



Akce na nové pneumatiky jaro 2013

Platnost akce: MOMENTÁLNĚ TRVÁ 
Na jaro 2013 jsme připravili slevy nových pneumatik v různých rozměrech. Ty nejzajímavější uvidíte na obrázku. Disponujeme i dalšími rozměry a značkami také za velmi zajímavé ceny.



Autolékárna ZDARMA

Pro každého zákazníka, který si u nás pořídí pneumatiky na všechny 4 kola, máme kromě přezutí, a vyvážení ZDARMA, ještě jednu maličkost - autolékárnu GRÁTIS. Akce platí do vyprodání zásob. 



Michelin za extra cenu

Máte rádi Michelinky? 
Tady výrazně ušetříte. V rozměru 215/60 r16 si Michelin Energy Saver můžete koupit za neuvěřitelných 2.200Kč oproti běžné ceně 3.400 Kč.