Drobečková navigace

Úvod > Služby > Prodej a výkup pneu a disků, staré i nové

PRODEJ A VÝKUP PNEU A DISKŮ, STARÉ I NOVÉ:

Vykupujeme nové i použité pneumatiky a disky známých značek a výrobců.

Máte-li v plánu, prodat nepotřebné pneumatiky a disky, zavolejte nám a domluvíme si cenu.

Není podmínkou vykupovat kompletní sady a je možno obchodovat vše jednotlivě a samostatně. Pokud ovšem chcete prodat kompletní sadu (tz. 4 a více disků včetně pneumatik, nejlépe nahuštěné pro kontrolu defektu), je pro vás cena výhodnější.

Vykupujeme také pneumatiky a disky jednotlivě - 1 kus, 2 kusy nebo 3 kusy, případně rezervy. Obvykle po zbylé po havárii, defektu, krádeži atp.

Pneumatiky musí mít alespoň tuto kvalitu:

  • Profil pneumatik na výkup musí mít minimální hloubku u letních pneumatik 4 mm a u zimních pneumatik 6 mm rovnoměrně na všech místech vzorku

  • Na pneumatikách nesmí být praskliny, boule, zpuchřeniny, díry nebo jiná mechanická poškození

  • Výrazně nerovnoměrně ojeté pneumatiky, nebo pneumatiky s hrubě obržděnými plochami nevykupujeme

Pokud si nejste jisti, zda vaše pneumatiky splňují tato kritéria, nebojte se nám zavolat. Vše posoudíme a k obchodu může dojít.

"OJETÁ PNEUMATIKA nerovná se ŠPATNÁ PNEUMATIKA", jak prodejci nových pneumatik rádi užívají.

Je logické, že nová pneumatika má jiné vlastnosti než ta, kterou si v pneubazaru koupíte, ale rozdíl mezi nimi nemusí být tak zásadní. I ojetá pneumatika může dobře sloužit i několik let.

Jsme férová firma.
Snažíme se o to, aby byl náš zákazník spokojen a jezdil bezpečně. V tomto duchu se chováme i při nákupu a následném prodeji ojetých pneumatik. Protože svému řemeslu rozumíme, vybíráme pouze ty pneumatiky, které splňují naše požadavky na bezpečnou pneumatiku. Nenakupujeme rizikové kusy a zásadně je klientům nenabízíme. Je pravdou, že si náš zákazník nekupuje nové pneumatiky první jakosti, ale i u ojetých pneumatik existují limity, které je třeba dodržovat. Pneumatiky musí být navíc v takové technické kondici, která zaručuje jejich funkčnost a očekávané chování minimálně 1 sezonu od koupě pneumatik. Nikoli tak, že se začnou krátce po koupi objevovat skryté vady, které se v mnohdy koupí u konkurenčních pneubazarů běžně vyskytují.