Drobečková navigace

Úvod > Služby > Rovnání a opravy ALU disků

Rovnání a opravy ALU disků

 

Je váš hliníkový disk poškozený? Poškrábali jste ho o obrubník? Je odřený, naražený, odštípnutý, prasklý, ohnutý nebo jinak deformovaný? Nemusíte ho hned měnit za nový! Vše se dá zachránit. Přijeďte nám poškození ALU disku ukázat do našeho pneuservisu a my uděláme možné i nemožné, abychom ho zachránili.

Opravujeme ALU disky

S opravami a renovacemi hliníkových disků máme bohaté zkušenosti. Rukama nám už prošly tisíce různě poškozených disků, které jsme opravili, takže byly jako nové.

  • Rovnáme přední i zadní límce alu kol.
  • Opravujeme takzvanou házivost kol.
  • Navaříme vám chybějící kusy límců.
  • Svaříme praskliny v discích.
  • Zbrousíme části disku.
  • Kompletně renovujeme ALU disky.

Co s disky provádíme?

Hliníková kola rovnáme, svařujeme, čistíme a lakujeme. Po opravě si budete myslet, že jsme vám dali nový disk. Pokud na to přijde, můžete si vybrat i z úpravy ALU disků, takže mohou mít docela nový povrch a barvu. Takto upravená kola stojí výrazně méně, než pokud byste si pořizovali zbrusu nová hliníková kola.

Jak dlouho nám to trvá?

Opravená hliníková kola vám dodáme zhruba do jednoho týdne od převzetí. Většinou je to ale dříve, protože se vám snažíme vyjít vstříc.

S jakými technologiemi pracujeme?

Při opravách a renovacích ALU disků používáme nejmodernější nástroje a dostupné technologie. Využíváme například svařování Tig, rovnání disků na speciálním rovnacím stroji nebo povrchovou úpravu Komxit (práškové lakování).

ALU disk jako nový

Přivezte nám do pneuservisu poškozený ALU disk a odvezte si disk, který bude jako nový. Jsme tu pro vás.